Pronájem obytných vozů a karavanů

Půjčovna obytných vozů Pardubice

Obytné vozy jsou ideálními prostředky pro cestování, pokud není ve vašem zájmu cestovat letadlem nebo autobusem. Prakticky v každém městě je provozována půjčovna obytných vozů a karavanů, obdobně je tomu i v Pardubicích, kde současně funguje Caravan centrum Pardubice, kde si některý z obytných vozů nebo karavanů můžete zapůjčit. Ceny pochopitelně nejsou nijak nízké a je třeba počítat i se zálohou, která je vratná společně s vrácením karavanu nebo obytného vozu v adekvátním stavu.

Caravan centrum Pardubice disponuje celkem dvanácti plně vybavenými obytnými vozy a dvěma obytnými přívěsy, přičemž jejich cena za pronájem je závislá nejen na velikosti vozu, ale i termínu a dnech, v rámci kterých bude vůz propůjčen vaší osobě.

Ceník nájemného je mimo jiné plně k dispozici na internetových stránkách Caravan centrum Pardubice, kde se mimo jiné můžete dočíst i o podmínkách pronájmu karavanu nebo obytného vozu. Podmínky jsou poměrně důležité, vždy byste se navíc měli předem dobře informovat i o případném pojištění, které se na půjčený vůz vztahuje. Vyhnete se tak případným komplikacím v případě, že se vůz stane účastníkem nějaké dopravní nehody. Přímo na stránkách jsou navíc k dispozici veškerá specifika jednotlivých obytných vozů a přívěsů, včetně jejich vybavení a podrobného nákresu, díky čemuž je možné okamžitě vidět, jak je obytný prostor ve voze uspořádán.

Pozornost věnujte nejen velikosti obytného prostoru, ale hlavně počtu osob, pro které je obytný vůz určen. Během jízdy je totiž nutné, aby cestující seděli normálně na svých místech a připoutáni, jako je tomu u jízdy v klasickém osobním autě.

Comments are closed.