Pronájem obytných vozů a karavanů

Luxusní obytné vozy prodej

Chcete vyrazit na dovolenou autem, ale nechcete se mačkat společně s celou rodinou v jednom malém osobním autě? Není se čemu divit. Osobní auta jsou sice maximálně komfortní, zvlášť pokud mluvíme o luxusnějších značkách, ale na dlouhých cestách zase tolik pohodlí neposkytují. Zejména pokud jde o klidný spánek, přípravu kávy nebo dokonce dostatečně velkého prostoru pro děti a jejich osobní hygienu. Zato obytné vozy a karavany vám na dovolené mohou bohatě nahradit hotelový pokoj, apartmán nebo stan, pokud vyrážíte například na víkend do přírody. Zkrátka a dobře vám zajistí maximální komfort během cestování, které je mnohdy finančně i fyzicky náročné.

Luxusní obytné vozy disponují zpravidla tak nadstandardním vybavením, o kterém se vám v některých ubytovacích jednotkách ani nezdálo. Odpadají vám tak náklady na ubytování v hotelu, v zásadě bohatě postačí, pokud obytný vůz zaparkujete v některém kempu nebo na k tomu povoleném místě. Sprchový kout, toaletu, kuchyňskou linku, ledničku a mnohdy dokonce i plynové topení, máte totiž k dispozici přímo ve svém obytném voze, který se stane vaším největším miláčkem na cestách. Na prodej nových luxusních obytných vozů se specializují některé společnosti, které vám nechají vybavení obytného vozu udělat přímo na míru vašim potřebám.

Sami si tak můžete určit, čím by váš obytný vůz měl disponovat a jaké by měl mít vybavení. Výhodou obytných vozů, na rozdíl od klasických karavanů je, že k nim nepotřebujete vlastní automobil. Řídící centrum se totiž nachází přímo ve voze a to pochopitelně v přední části, odkud se pak dozadu můžete hned přesunout do obytného vozu.

Comments are closed.