Pronájem obytných vozů a karavanů

Obytné karavany

Karavany nebo obytné vozy jsou ideálními prostředky pro cestování, pokud chcete poznávat okolí, kterým zrovna projíždíte a chcete si zastavit v místech, která se vám právě zamlouvají nebo kde potřebujete strávit nějaký čas. Zkrátka a dobře jste v případě takové dovolené svým vlastním pánem, ohlížet se musíte jen na rodinu nebo skupinu přátel, se kterými cestujete společně. Navíc nikam necestujete autobusem, což představuje cestu na dovolenou poměrně nepříjemnou a hlavně velmi dlouhou. Je ale třeba rozlišovat obytné vozy a klasické karavany. Rozdíl je zejména v oblasti řízení, vnitřní uspořádání je prakticky totožné.

Ke karavanu je nutné mít k dispozici auto, které navíc disponuje tažným zařízením. Jen tak se můžete bez problémů pohybovat s karavanem na cestách. Obytný vůz má v tomto případě výhodu v tom, že řízení je umístěno v bezprostřední blízkosti samotného obytného prostoru. Obytné vozy se zdají být na pronájem o něco dražší, ale je třeba si uvědomit, že v případě cestování neopotřebováváte své vlastní auto. Navíc si tak zajistíte vysoký komfort na cestách.

Obytných karavanů je k dispozici víc než dost a liší se zejména vnitřním uspořádáním a vybavením. I v naprostém základu naleznete plně vybavenou kuchyňku, postele pro spaní ve dvou – obvykle obytné vozy disponují čtyřmi až šesti lůžky ke spánku, sociální zařízení – toaletu a v případě potřeby i sprchový kout, prostor pro posezení u jídla nebo nad kávou.

Obytný vůz se může zkrátka a dobře stát takovým vašim druhým domovem na cestách, ve kterém se budete cítit naprosto perfektně.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kde koupit karavan a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Comments are closed.